O firmie

Firma Instalatorstwo Sanitarne Lech Rogowski powstała w roku 1997, jako działalność jednoosobowa, świadcząca usługi w zakresie wykonywania instalacji sanitarnych.
Przez lata, w miarę nabywanych doświadczeń, poszerzaliśmy zakres prowadzonych prac i dziś zajmujemy się między innymi budową nowych i wymianą istniejących instalacji wodno – kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, gazowych, elektrycznych, klimatyzacyjnych i wentylacyjnych, wykonujemy także roboty ogólnobudowlane.

Prace realizujemy zarówno w nowych budynkach, jak i tych już zamieszkałych, domkach jednorodzinnych i blokach mieszkaniowych, a także lokalach usługowych.

Od wielu lat współpracujemy ze wspólnotami mieszkaniowymi i firmami zarządzającymi nieruchomościami. Prowadzimy także stałe konserwacje instalacji.

Zależy nam na naszych Klientach, dlatego stawiamy na kompetencję w wielu dziedzinach i stale doskonalimy nasze umiejętności. Mamy świadomość tego, ze największą siłą firmy jest profesjonalna i zgrana kadra. Dlatego zatrudniamy zespół wykwalifikowanych pracowników, posiadających niezbędne kwalifikacje i wieloletnią praktykę zawodową.

Przy współpracy z Klientem stawiamy na uczciwe, rzetelne, solidne, a przede wszystkim terminowe wykonanie usługi.